Nowości

BenQ DELTAeSPORTS.COM wygrywa ELO 2010

09-08-2010

Po raz drugi z rzędu BenQ DELTAeSPORTS.COM wygrała doroczny turniej ELO 2010

W tegorocznym turnieju Electronic League Ostrowiec 2010, który odbył się w Ostrowcu Świętokrzyskim zespół Counter-Strike’a z BenQ DELTAeSPORTS.COM wystartował, jako obrońca tytułu mistrzowskiego, zdobytego na ELO 2009.
Awarie komputerów i sieci spowodowały wielogodzinne opóźnienia, które wszystkim graczom dały się bardzo mocno we znaki. Pomimo tego BenQ DELTAeSPORTS.COM w półfinale pokonała zespół Universal Soldiers, a następnie, w wielkim finale, zdobyła pierwsze miejsce deklasując drużynę tim zaUBER.

W ręce naszych zawodników trafiły cenne nagrody rzeczowe w postaci gadżetów oraz sprzętu komputerowego, w tym kart graficznych. Oprócz nagród drużynowych za pierwsze miejsce organizatorzy postanowili indywidualnie wyróżnić dwóch graczy BenQ DELTAeSPORTS.COM. Marcin 'rDh’ Rutkowski został uznany MVP turnieju, zaś Artur 'BEn' Ostrach uznany został najbardziej wartościowym graczem finału. Honorowe wyróżnienia uzupełniła nagroda rzeczowa – słuchawki.